Server'in Tanınmasında Katkıda Bulunun

All important announcements, rules & official guide lines.

Moderators: Head Game Master, Game Master

Ogeday

Server'in Tanınmasında Katkıda Bulunun

Post#1 » Mon Oct 08, 2018 1:37 pm

Merhaba Şövalyeler;

Sizlere aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak Sunucumuzun ilerlemesine ve daha çok oyuncuya hitap etmesi için yardımcı olabilirsiniz.

http://www.top100arena.com/in.asp?id=94152

http://www.gtop100.com/topsites/Knight- ... 611?vote=1

https://www.arena-top100.com/index.php?a=in&u=joecolxvi

İyi oyunlar.

NaRc0

Re: Server'in Tanınmasında Katkıda Bulunun

Post#2 » Mon Oct 08, 2018 4:22 pm

what?

thefreesoul

Post#3 » Mon Oct 08, 2018 7:00 pm

UP UP

FastFingerzz

Post#4 » Tue Oct 09, 2018 4:37 am

iyi güzelde yeni geldik tek gelen adam ne yapıcak ? Buslar satılmıyor millet almış başını gitmiş.. Busların npc satılsa gb kasar en azından gold coin oranı hadı gene biraz kurtarıo ama nereye kadar kasıcak onu adam..
Clana girsen millet setini dizmiş farm yapan yok !
Yeni gelen userler için ne gibi yeniliğiniz var ben göremedim 2. gün bugun 4 gb kasdım alacak birşey yok..

Shinley

Post#5 » Tue Oct 09, 2018 3:36 pm

up

Picco

Post#6 » Tue Oct 09, 2018 3:46 pm

önceki gibi 2k buff 350 ac sc gibi bir eklenti gibi bişey ekleme şansınız yok mu insanların oy vermesi icin daha motive edici olur ? eski sistem daha iyidi.

thefreesoul

Post#7 » Tue Oct 09, 2018 4:09 pm

[quote="FastFingerzz"]iyi güzelde yeni geldik tek gelen adam ne yapıcak ? Buslar satılmıyor millet almış başını gitmiş.. Busların npc satılsa gb kasar en azından gold coin oranı hadı gene biraz kurtarıo ama nereye kadar kasıcak onu adam..
Clana girsen millet setini dizmiş farm yapan yok !
Yeni gelen userler için ne gibi yeniliğiniz var ben göremedim 2. gün bugun 4 gb kasdım alacak birşey yok..[/quote]

Farm yapan clanlar var denk gelmemişsindir yada görmemişsindir bu arada yani cardinal ve troll warior slotları farm için çok ideal bir çok başını alıp giden insanlar ordan farm yapıyorlar ki biraz vakit ayırman lazım bir clanda bulursan çok zor değil item yapmak

GODWiN

Post#8 » Tue Oct 09, 2018 4:20 pm

[quote="Picco"]önceki gibi 2k buff 350 ac sc gibi bir eklenti gibi bişey ekleme şansınız yok mu insanların oy vermesi icin daha motive edici olur ? eski sistem daha iyidi.[/quote]

Önceki serverdaki Sistemin aynısını getirseler seninde dediğin gibi insanlar düzenli olarak günde 2 defa girip oy kullanır hem server reklamı kesintiye uğramaz hemde insanlar karşılığında ödül aldıkları için düzenli olarak vote yaparlar.

Ghost Site konusunda çalışmamız var yakında gelecek o sistem demişti ama hala çalışma sürüyor sanırım.

Artunn

Post#9 » Tue Oct 09, 2018 10:38 pm

Bu konuya katılıyorum fakat şöylede bir durum var bu oyuna giren dünkü oyuncu değil kendi kendine bişeler yapa bilir. Biz 3 kişi başladık 2. hafta iron setimiz hazır hemen hemen gb durumumuzda iyi başlayacak olan arklar şuan bilmelilerki solo takılmamalılar. solo takılacak olan kişi ise uzun vadeli character dizimini göze almak durumunda bu bir nasihat . Bus konusuna katılıyorum ve şunu eklemek istiyorum en azından NPC fiyatları 100 k vb. gibi fiyatlar ile sınırlandırılması daha iyi olur.

FastFingerzz

Post#10 » Wed Oct 10, 2018 2:05 am

bir önceki sunucuda cok geç başladık gold coin - ve bus tek basıma çok ilerlememi sağladı.. Clana girebilriz o konuda haklı olabilirsiniz ama sonuçda boş değiliz çalışıyoruz ne yazikki..
Ben Busların satılmasından yanayım tek gelen adam için cok zorlanma olmaması için. Bir önceki sistemi baz almaları lazım

Return to “Announcements and Rules”