SERVER USER/PAZAR/KC PROBLEMİ

You have an issue, a question or in need of help open a support ticket here.

Moderators: Head Game Master, Game Master

YZCO

Re: SERVER USER/PAZAR/KC PROBLEMİ

Post#11 » Mon Sep 17, 2018 9:31 pm

Şimdi kc konusunda haklısınız klassgame vb. sitelerle görüşücez yakın zamanda.Kuru küçük yazmamız özellikle olan birşey değil o zaman konuyu düzenleyen arkadaşın veya bende düzenlemiş olabilirim o anlık yaptığı birşey ki bizde kc satılmasını isteriz gb yerine.Buglar hakkında şunu söyleyebilirim bu dosyalarla ilk server açan biz olduğumuz için tüm sorunları biz sırtlandık teker teker hepsinide çözdük çok şükür.Artık çok ufak tefek buglar kaldı onlarıda en hızlı şekilde halletmek için uğraşıyoruz.Black chitin , +1 takıları hala bizle devam eden oyunculara yeni farm olanakları ve daha fazda güçlenmek için oyunda kalmalarını amaçladığımız için getiricez.Yeni oyuncular içinde çalışmalarımız devam ediyor onlarıda unutmadık tabikide.Oyuncu kaybetmeye gelirsek rakiplerimiz arttı bizim yolumuzu izlemeye başladılar ve oyuncularımızı çekmeye başladılar.Ama onların ömrü kısa oluyor bildiğiniz gibi.Onlardan farklı olarak yeni eventlar yapmaya devam edicez.Her zaman yeni event üretip kodlayıp sizlere sunucaz.ClanWar gibi bizim oyunumuza özel yeni eventlarımız gelicek.

Bulutoglu

Post#12 » Mon Sep 17, 2018 9:50 pm

YZCO wrote:Şimdi kc konusunda haklısınız klassgame vb. sitelerle görüşücez yakın zamanda.Kuru küçük yazmamız özellikle olan birşey değil o zaman konuyu düzenleyen arkadaşın veya bende düzenlemiş olabilirim o anlık yaptığı birşey ki bizde kc satılmasını isteriz gb yerine.Buglar hakkında şunu söyleyebilirim bu dosyalarla ilk server açan biz olduğumuz için tüm sorunları biz sırtlandık teker teker hepsinide çözdük çok şükür.Artık çok ufak tefek buglar kaldı onlarıda en hızlı şekilde halletmek için uğraşıyoruz.Black chitin , +1 takıları hala bizle devam eden oyunculara yeni farm olanakları ve daha fazda güçlenmek için oyunda kalmalarını amaçladığımız için getiricez.Yeni oyuncular içinde çalışmalarımız devam ediyor onlarıda unutmadık tabikide.Oyuncu kaybetmeye gelirsek rakiplerimiz arttı bizim yolumuzu izlemeye başladılar ve oyuncularımızı çekmeye başladılar.Ama onların ömrü kısa oluyor bildiğiniz gibi.Onlardan farklı olarak yeni eventlar yapmaya devam edicez.Her zaman yeni event üretip kodlayıp sizlere sunucaz.ClanWar gibi bizim oyunumuza özel yeni eventlarımız gelicek.

Emeğiniz için teşekkürler. Belirttiğiniz gibi içinde bulunduğumuz dönemde farklı serverlar açılmakta fakat burası kadar devamlılık gösterememekte. Daha 1-2 gun önce açılan, binlere yaklaşan userli bir server'a bakmak için gittim fakat burası kadar keyif alamadım. Hatta yaptıkları eventte kc bile kazandım , fakat server bildiğiniz çöp. Verdikleri Kc ile pusstan item çekip çöpe atar gibi harcadıktan sonra Alt+F4 çekip çıktım. Bildiğiniz 1-2 saat oyuna dayanabildim :D . Butür serverlar userinizi çekmiş olabilir ama burası kadar keyifli olmadıgını ben 1-2 saatte çözüp dönmüşken giden arkadaslarda belirli bir süre sonra öğrenip geri döneceklerdir :D.

Sizlerden ricamız arkadaşlarında belirttiği buglara acilen çözüm bulmak, userlere yardımcı olabilecek uygulamalar eklemek örneğin offline merchant gibi , Kc alımında Türk Lirası kur'unu olabildiğince düşüp herkesi pusa yönlendirip hem siz kazanın hemde userler. Özellikle insaları premiuma bağlamak lazım ;) , gelen 1-2 gunde kacmasın 1ay kalsın ozamana kadarda illaki adapte olur. ensonda farklı item mi eklersiniz +1 takımı yaparsınız orası size kalmıs .
Image

Image

BamBam

Post#13 » Mon Sep 17, 2018 10:26 pm

teşekkürler cevabınız için. Usko nun eski zamanlarında yıllarca dieste oynadım tanınan bir chara sahiptin ozaman da belli başlı oyun problemleriyle karşılaşmıştık ve çözülmüştü böyle öz eleştiri ve bazı düşüncelerle. Bu server gerçekten bir emek söz konusu bunu kimse inkar edemez. Kc sistemindeki düzenlemeyi 2xxx serverlere çeker ve TL kurundan görünür yerde göstermeniz öncelik seceneginiz olursa emin olun daha kolay bir sisteme adım atmış olcaksınız. User çekme konusuna gelirsek eyer tek sbebi 12xx sistemi kullanmalarıdır. Çünkü eski userler 12xx sürümleri özlediği için pvp sunuculara yöneldi . 2xxx pvp oynayanlar zaten hiç bir zaman sabit ve uzun süre sürecek serverleri tercih etmedi etmezde. +1 takı farm için yeni bir kapı değil sadece ilerleyen seviyeleri daha ileri çekmek olcaktır bu konuda düşüncenize katılmıyorum fakat black chitin sistemi doğru bir adım olacaktır envarter toplamak için farm yapılcak ve dogal olarak yeni bir farm kapısı açmış olacak. Ayrıca servere farm görevleri getirmek güzel bir tercih olacaktır. Örnek olarak size tavsiye ede bilecegim .
- 50 x 10 bus (yazdıgım sayılar sadece bir örnek)
-50 y canavarı 10 bus
-10atros-10 riote 10 bus
-1 saat te 20 user oldur hafif tercihlerde pus itemi veya gem tarzı itemler.
-belli saatler arası cz de user oldurme etkinligi ve istenen sayıya ulasan userlere ödül
-5 6 çeşit bos öldürerek belli bir ödül verme questi bir kereye mahsus olmayacak.
-Belli zorluklar def. stat olarak aynı fakat görüntü olarak dragon shel tarzı itemleri envanter toplayarak. item kırdılarak elde edile bilecek itemlerle esya yapma tarzı.
buna benzer bir çok etkinlik serverde farklı secenekler sunarak aktivite ve online sayısında artmalara sebeb olacaktır. farm secenegini arttırmak gelişmiş userlere görüntü olarak farklılık sunacak itemler yeni baslayan ve belli süredir oynayan userlere güzel bir secenek olacaktır. konuşulması gereken çok şey oldugunu düşünüyorum. Bireysel düşünmeden belli bir konu altında görünür sekilde ilk sıraya sabitlenmiş bir konuda user düşüncelerini harmanlayarak daha güzel bir server adım atacagınızı düşünüyorum. saygılarımla iyi aksamlar.

BamBam

Post#14 » Mon Sep 17, 2018 10:31 pm

Ayrıca asas oynayan userler için CTRL ve 2x minor secenegi açma yolunu bulursanız eyer bu secenek bu serveri okadar farklı kılacaktır ki user konusunda hiç bir zman sıkıntı çekmeyeceginiz düşünüyorum.

Bulutoglu

Post#15 » Wed Sep 19, 2018 11:20 pm

Bu konuda yaptığımız yorum ve önerilerin akibiyeti ne durumda. En son YZCO bizleri dikkate almıştı bir cevap döndü ama aynı zamanda şuanda yapılan veya yapılacak çalışmalar hakkında bir paylaşım yapılsa.

Burda birçok mantıklı bilgi paylaşımında bulunuyoruz ama oyun yöneticilerinden en fazla alınan cevap "belirttiğiniz veya önerdiğiniz konuları dikkate alıyoruz en kısa zamanda gerekeni yapıcaz" gibi sanki hazır mesaj atılyormuş gibi cevap verilip konu kiletleniyor veya öylece önemsenmiyor.

Lütfen yapılan veya yapılacak çalışmalar hakkında oyun yoneticileride konular açsın veya verdiğimiz önerilerden gerçekleşebilecek , gerçekleştirilemiyecek olan varsa bunu açıksa belirtsinler.
Image

Image

Return to “Support”