all towers bug

Spotted a cheater, report him here and don't forget to attach pictures/video proofs.

Moderators: Game Master, Head Game Master

dextromethorp

all towers bug

Post#1 » Sat Sep 09, 2017 11:28 am

selamun aleyküm görüyorum ki 1 si hunstan 7 kisiyi banlamissiniz peki anlayisla karsiliyorum ama orada 7 kisi sirf oyunun hatasiyüzünden banlaniyorsa karuslardan lyurcugusu ta banlamanizi talep ediyorum 1defaya mahsus sesimi cikarmamistim adam oyunun hatasi tabiki kullanicak diye ksc almiyoruz .. ama görüyorum ki oyunun hatasi oyunun emektarlarina mal edilebiliyor.. ve bu rahatsiz edici bir durum eger bu oyunda ayrim yoksa lütfen söyledigim isimleri de banlayiniz.. cünkü onlarin orada olmasinin sebebi oyun hatasidir.. oradaki insanlarin degil.. onlarin yerinde kim olsa aynisini yapar... yada uyari verip bannlarin kaldirilmasini talep ediorum en azindan sadece np silinebilinirdki 50 k np lik yaptirim bir yaptirim degil bir taraf tutmadir.. eger log laragirp bakarsaniz zaten kimin ne yaptgini görürsünüz ben bu saygisizliga karsiyim ve bu durumdan sikayet ciyim isterseniz size nick verebilirim inceleyebilirsiniz bu oyunda benden daha cok online olan cok az insan vardir 7 aydir bu serverdayim neredeyse 10 gün off line im vardir .. bu cidden saygisizliktir serverdan sogutmadir size yakismayan hareketler bunlar rica ediyorum ban lanan 7 kisnin banlari kaldirilsin ve 50 k yerine 10 yadadaha az np leri silinsin yada servera roll back atin .. kastiklari gitsin yani ayiptir... ben oyun hatasi yüzünden item kaybettim geri donmedi butün bilgileri vermeme ragmen human karus ayrimimi var . ve son olarak buuranin ksc sini aliyorum geregiyapilmazda konu silinirse yaziklarolsun

GM_Aoda

Re: all towers bug

Post#2 » Sat Sep 09, 2017 12:03 pm

Bugun oluşması kimsenin bunu kendi çıkarları için kullanabileceği anlamına gelmiyor. Kurallarda yazdığı gibi bug abuse cezası kesindir, tıpkı juraidde karşı ırkın alanına girildiği gibi. Screenshot paylaşmanız durumunda herkese aynı işlemi uygularız.
Image

iPlayMakeR

Post#3 » Sat Sep 09, 2017 1:26 pm

oyunda aktif 14-15 kişi var yarisina ban atmişsiniz ılhweırjaskjkldjas:)
You can only get smarter by playing a smarter opponent.

RecepTayyipErdogan

Post#4 » Sat Sep 09, 2017 3:26 pm

bari saat kaçta banlandık ve ne zaman açılacak bilseydik ve girişlerimizi ona göre planlasaydık,teşekkürler

dextromethorp

Post#5 » Sat Sep 09, 2017 5:40 pm

reis senin dedigin bug cezasi oyundasürekli olup düzeltilemeyen ve ya kimsenin kullanmadigi icin gecerli kural oldgunu düsünüyorum bir kereye mahsus dis sebeplerden kaynaklanan hiç biseyin oyunun en azindan 2 haftalik emegine zarar verlicek bir ceza yaptirimi gerektirdgini düsünmüyorum en azindan cocuklarin nplerine dokunmayin.. 50 k nedir amk adammi öldürdüler... (kostak- marmara_kindar)... log lara bakarsan ozaman lyurcugusuda banlamalisin sirf ksc almadim diye o adam yirtiyomu madem kesinlik var zaten log larda görürsün ozaman onuda banla .. zaten sadece farmr kesen sürekli küfür yiyen dürüst bir insan... onunda np sini düsür.. bak ben gmleri anliyorum ayrim yapmadiginizida biliyorum ama ban tmm da 50 k np nedir amk o adam 5k kaybetmemistir.. yazik valla yazik.. ki soyle bisey var bu artik gmlerin eskisi gibi aktif olmadigi gerceginide degistirmez... ve birsacmalik daha sen burdasin madem anlatim ben gereklibütün bilgileri saatine kadar yazdim .. benim itemimgitti ve geri verilmiyo .. giden ya atiyorum lego 1 yada +9 item olsa ayni cevabimi alicaktim buda farklibi isyanim ki hakkinizi yiyemem kac defa yardim ettiniz.. geri verdiniz allah razi olsun bu sefer ne farki varyani loglar misilindi oyle bisacmalik mi var reis..

ROJBEY

Post#6 » Sat Sep 09, 2017 5:43 pm

bizde üç onluk delikanlıyız kimle nerde ne şekil konuşacağımıza bırakta biz karar verelim aga

Return to “Report Cheaters”