About th0rbachi

You think you were punished by mistake, open a ban appeal topic here with all your information and we will re-check your case.

Moderators: Head Game Master, Game Master

mrmınooooor

Th0rbachı Hakkında.

Post#1 » Tue Aug 21, 2018 11:18 pm

TH0RBAHCI ARKADASIMIZ BAN YEMİŞ VE NEDENI KENDIDE BILMIYOR. VE BAN SÜRELİ Mİ SÜRESİZ Mİ ONU DA BILMIYOR. KENDISI BIZIM CLANDA VE COK EFENDI BIRIDIR. ILGILENIP CHARINI TEKRAR VERMENIZI RICA EDIYORUM.

serhat2323

THORBAHCI

Post#2 » Tue Aug 21, 2018 11:23 pm

THORBAHCI friend does not know why we were banned, we do not know why you are glad we do not understand why you are always playing online

mrmınooooor

About th0rbachi

Post#3 » Tue Aug 21, 2018 11:26 pm

we want the banned char to be removed again. our friend is the one who is always in the vote. Please ask for help. he does not know why he is already banned. and he does not know whether he is for a long time or for an indefinite period of time.

Leeroy

Th0rBACHI Ban Hakkında

Post#4 » Tue Aug 21, 2018 11:30 pm

Th0rBACHI (Yasin) arkadaşımızın charı banlanmış görülüyor. Neden olduğuna dair forumda vs bir açıklama bulamadık. Bu konuda bilgi verilirse iyi olur. Şuan ki durumda nedensiz gibi görünüyor bu sebeple de banın açılmasını istiyoruz

İyi oyunlar

mrmınooooor

Re: Th0rBACHI Ban Hakkında

Post#5 » Tue Aug 21, 2018 11:38 pm

aynen acılması ıyı olur.

GM_Maiev

Re: About th0rbachi

Post#6 » Wed Aug 22, 2018 12:22 am

Öncelikle atılan bir ban için 3 farklı hesaptan 7 farklı konu açmanıza gerek yok, 1 kişinin 1 konuda sorması yeterli olur. Spam olan 3 konu reddedildi ve diğer 4'ü birleştirilip tek konuya dönüştürüldü. Şimdi gelelim "çok efendi" arkadaşınızın ban sebebine:

Image

Burada ben efendiliğinden bir eser göremiyorum. Kurallarımızın uygulanmasını isteyen bir kullanıcımız bize bu görüntüyü attı ve gereği yapıldı, hala anlaşılmayan bir nokta varsa oyun kurallarını okuyun lütfen: viewtopic.php?f=3&t=3

Banlanan hesaplar adına arkadaşları açılma talebinde bulunamaz, hesap sahibinin kendisi konu açarak muhattap olması gerek.

/closed

Return to “Ban Appeal”