SERVER USER/PAZAR/KC PROBLEMİ

You have an issue, a question or in need of help open a support ticket here.

Moderators: Head Game Master, Game Master

BamBam

SERVER USER/PAZAR/KC PROBLEMİ

Post#1 » Fri Sep 14, 2018 12:20 am

iyi akşamlar.

bazı başlıklar altında bazı öneri ve eleştirilerde bulunmak istiyorum server durumu ile ilgili.

NEDEN TÜRK USERLERE KC SATAMIYORSUNUZ ?
- sitede açıklayıcı useri kolaylaştırıcı bir sistem yok kesinlikle dolar üzerinden sadece fiyat yazmısınız kenara küçücük kur 3,75 yazılmış bu türkiyede oynuyan userin ilgisini tamamen gb almaya odaklayan bir sistem. KC sisteminin TL üzerinden ana sayfada linki görülür bir şekilde olması gerekiyor ayrıca 30kc 60kc vs vs.. paketler halinde satılması cok gereksiz buluyorum. Sistemin 2xxx serverler de oldugu gibi 100kc 350 kc 700kc 1k vs. şeklinde pazar konur ve örn. 30kc lik TL fiyatı 2k kc ye denk gelecek şekilde ve GB fiyatının altında tutacak veya denk gelecek şekilde ayarlamanız hatta cüzzi miktarda uste tutmanız dahi bu servere sadık türk userlerini KC ye yönlendirecektir. AYRICA ZİRAAT USERİNDEN EFT HAVELE SİSTEMİNİ TAMAMEN ZORLAYICI BİR SİSTEM HERKES ZİRAAT KULLANACAK VEYA BU TOPUN ALTINA GİRİP EFT ATACAK ORAYA BUSSURU SEY YAZACAK GERİ DEKONT ALACAK DEKONTTAKİLERİ TİCKİT ATACAK BUNLA KİMSE UGRASMAZ. BUY GB YAZAN ADAMA YÖNELİR . SUAN TÜRKİYEDE PVP SERVERLERİN KC PRE VS. SATISI YAPAN BÜSSÜRÜ SİTE MEVCUT. SONTEKLİF,OYUNFOR,BURSAGB VS.VS.VS. BU SİTELER ÜZERİNDEN KREDİ KARTI VE BÜTÜN BANKA KARTLARINDAN ALIŞ VERİŞ YAPMAK TÜRK USERLERİ YADA ZONE MYKO UZERİNDEN DİREK ALISVERİŞ YAPMAK TÜRK USERLERİ TAMAMEN KC YE YÖNLENDİRECEKTİR. BU SERVERİN EN BUYUK AVANTAJI SADIK USERLERİNİN OLMASIDIR VE TEK ÇÖZÜM BENCE BUDUR.

SERVER USER PAZAR DURUMU ???

- serverin user kaybına sebebler geçen seneki gm yönetimi yok malesef. yeni gelen gmler suan birşeyler yapmaya çalışıyor yeni yeni. pazarın ölü olduĞu farmın ölü olduğu bir server malesef ayakta kalamaz. çoğu kişi yaz dönemi user gider sonbaharda gelmeye baslar bu server malesef böyle degil .sadık userlerin %40 i suan serverde yok ve gelmeyi düşünmüyor buglar olsun etkinliklerde ki azlık olsun özel eventlerin az olması userler arası bazı ayrım konuları joblar arası bazı sorunlar ve bazi gmlerin job sorununu ucuruma itmesi cogu problemi getirerek malesef bazı kişileri oyuna küstürdü. tek çözüm reklam vermek, yeni userlere belli bir kolaylık etkinlik veya özel bir harita vs yolu açmaktan geçiyor . yeni gelen user gb kasamıyor farm yapacak yerler suan tatmin etmiyor . ve pazarın ölü olması online suresini oldukca sadık userlerde bile azaltıyor. kc sisteminde ki zorluk servere yeni gelmiş useri gb almaya yada farmla 2 gun ugrastırıp oynu bırakmaya itiyor. ayrıca 14xx sürümdeki minor x olmaması baız degişiklikler server basında ki sn bug prbolemi ve nice bazı problemlere geç müdahele etmek kısmı olarak oda akılda cok soru işaretleri ile oyunu bırakmaya yönlendirmiş ola bilir. suan bu serverin güncellemleri adım adım +1 takı black chtin vs vs . odaklanması yerine buna öncelik vererek bir cozum bulması sart bence .

BamBam

Re: SERVER USER/PAZAR/KC PROBLEMİ

Post#2 » Fri Sep 14, 2018 12:21 am

GMLER GEREKLİ DEGERLENDİRMELER YAPIP KONUMA AÇIKLAMA YAPARSA MEMNUN KALIRIM İYİ AKŞAMLAR.

CADO

Post#3 » Fri Sep 14, 2018 3:00 pm

yerinde bir tespit

Ogeday

Post#4 » Sat Sep 15, 2018 12:52 am

BamBam ilgin için teşekkür ederiz. En yakın zamanda sana dönüş yapacağız

BamBam

Post#5 » Sat Sep 15, 2018 10:02 pm

cevabınızı bekliyorum teşekkürler .

Bulutoglu

Post#6 » Sat Sep 15, 2018 11:24 pm

@Ogeday bu konuda daha önce bende bir öneride bulunmuştum. Önerilerimden birisi dikkate almıstı. +1 takı olayı için daha erken olduğunu belirtmiştim ve adminlerde aynı fikirde olduğunu açıklayıp tarihi ertelemişlerdi. Fakat farm konusunda bir önerim tam yerine ulaşmadı galiba. Özellikle uniqe takı oldukça az serverda. Yeni gelenlerin satın almasıda çok zor. Bunun için mob'lara "Monster Stone" eklenmesini belirtmiştim. En azından item yapan kişi aynı zamanda monster stone ye girerek uniqe takısınıda zamanla yapar ve +1 uniqe takı zamanı herkesin elinde bir miktar uniqe olur. Yoksa piyasası inanılmaz yükselecek ve yeni gelenlerin server'a uyumu imkansızlaşacak.

Kc konusunda da yine bir öneride bulunmuştum. Kur da ki 3,75TL oranı oldukça pahalı bunu düşürelim gelen herkes Premium çeksin ve en azından 1 ay oyuna bağlı kalsın. Yeni gelene kişi düşük fiyatı görünce ister istemez pustan item cekicek ve oyuna biraz daha bağlanmış olucak. Bu önerime karşılık pusta indirim yapıldı ama bu sadece yabancı arkadaşlarımızın işini görür. Kur oranını 1,00TL veya en yuksek 1,25 yapalım herkes Hera Sc+Lion Sc+Gold Premium çeksin. Sadece pusta indirim yapmak yabancı arkadaslarımızın işini görür. Önemli olan Türk lirası ile alımlarda 4kat fazla ödüyoruz buna dengeleyelim.
Image

Image

Bulutoglu

Post#7 » Sat Sep 15, 2018 11:28 pm

ayrıca server 'a pazar kağıdı eklense . pazarı kurup karakteri kapatınca 4 saat daha pazar bozulmadan moradon da kalsa. En azından pazar işlerken pk veya eventlerden uzak kalmasak. Aslında bu onerimi bence ilk sıralara alın. İnanılmaz işe yarıcaktır.
Image

Image

Shinley

Post#8 » Sat Sep 15, 2018 11:36 pm

Bulutoglu wrote:@Ogeday bu konuda daha önce bende bir öneride bulunmuştum. Önerilerimden birisi dikkate almıstı. +1 takı olayı için daha erken olduğunu belirtmiştim ve adminlerde aynı fikirde olduğunu açıklayıp tarihi ertelemişlerdi. Fakat farm konusunda bir önerim tam yerine ulaşmadı galiba. Özellikle uniqe takı oldukça az serverda. Yeni gelenlerin satın almasıda çok zor. Bunun için mob'lara "Monster Stone" eklenmesini belirtmiştim. En azından item yapan kişi aynı zamanda monster stone ye girerek uniqe takısınıda zamanla yapar ve +1 uniqe takı zamanı herkesin elinde bir miktar uniqe olur. Yoksa piyasası inanılmaz yükselecek ve yeni gelenlerin server'a uyumu imkansızlaşacak.

Kc konusunda da yine bir öneride bulunmuştum. Kur da ki 3,75TL oranı oldukça pahalı bunu düşürelim gelen herkes Premium çeksin ve en azından 1 ay oyuna bağlı kalsın. Yeni gelene kişi düşük fiyatı görünce ister istemez pustan item cekicek ve oyuna biraz daha bağlanmış olucak. Bu önerime karşılık pusta indirim yapıldı ama bu sadece yabancı arkadaşlarımızın işini görür. Kur oranını 1,00TL veya en yuksek 1,25 yapalım herkes Hera Sc+Lion Sc+Gold Premium çeksin. Sadece pusta indirim yapmak yabancı arkadaslarımızın işini görür. Önemli olan Türk lirası ile alımlarda 4kat fazla ödüyoruz buna dengeleyelim.

kurda indirim sadece tr için geçerli 3.75 den hesap ediliyor.

Bulutoglu

Post#9 » Sat Sep 15, 2018 11:40 pm

Shinley wrote:
Bulutoglu wrote:@Ogeday bu konuda daha önce bende bir öneride bulunmuştum. Önerilerimden birisi dikkate almıstı. +1 takı olayı için daha erken olduğunu belirtmiştim ve adminlerde aynı fikirde olduğunu açıklayıp tarihi ertelemişlerdi. Fakat farm konusunda bir önerim tam yerine ulaşmadı galiba. Özellikle uniqe takı oldukça az serverda. Yeni gelenlerin satın almasıda çok zor. Bunun için mob'lara "Monster Stone" eklenmesini belirtmiştim. En azından item yapan kişi aynı zamanda monster stone ye girerek uniqe takısınıda zamanla yapar ve +1 uniqe takı zamanı herkesin elinde bir miktar uniqe olur. Yoksa piyasası inanılmaz yükselecek ve yeni gelenlerin server'a uyumu imkansızlaşacak.

kurda indirim sadece tr için geçerli 3.75 den hesap ediliyor.

normal mi sence. iyimi yani fiyat ???
Image

Image

Bulutoglu

Post#10 » Mon Sep 17, 2018 12:35 pm

Image

@GhosT
    @YZCO
    @osmanx
    @GM_Aoda
    @GM_Winter